Unique Boutique sp. z o.o.www.ubutik.pl

Okulary przeciwsłoneczne Michael Kors - Unique Boutique

Okulary przeciwsłoneczne Michael Kors

Bogaty wybór okularów przeciwsłonecznych marki Michel Kors, dostępnych w sklepie internetowym salonu optycznego Unique Boutique, z całą pewnością spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Charakteryzują je ponadczasowe fasony, unikatowe kolory i precyzyjnie wykonane szkła, zapewniające ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Unique Boutique to sklep, gdzie najważniejsza jest jakość, a okulary przeciwsłoneczne od tego dostawcy sprawdzą się nie tylko podczas letnich wyjazdów, ale również podczas jazdy samochodem i zimowych spacerów. Oprócz tego bogata oferta na okulary korekcyjne wyposażone na przykład w oprawki Dolce & Gabbana sprawia, że jest to salon optyczny najwyższej klasy.

Unique Boutique sp. z o.o.
Tel.:786190211
ul.Świdnicka 36 / 2