Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiejwww.pswbp.pl

Studia jednolite | Województwo lubelskie | Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej

Studia jednolite województwo lubelskie

Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej oferuje kształcenie na kilku kierunkach. Wykształcenie młodzieży na wysokim poziomie jest głównym celem tej placówki, tuż obok inicjowania i prowadzenia badań naukowych. Podejmowane są również działania na rzecz rozwoju miasta oraz regionu. Placówka działa od dwóch dekad, stale podnosząc poziom kształcenia. Realizowane są również programy dodatkowe. Studenci mogą kształcić się na 18 kierunkach bezpłatnych studiów licencjackich, inżynierskich, jednolitych magisterskich oraz magisterskich uzupełniających. O tym, jak działa placówka i co oferuje dokładnie można dowiedzieć się ze strony internetowej.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Tel.:+48833449900